Krtkořín 05.2020

KRTKOŘÍN – 18. ROČNÍK

Ahoj kamarádi,
Tak máme za sebou 18.ročník Krtkořína a přichází čas na tradiční vyhodnocení našeho závodu / společenské akce.
Celkem nám letos výsledky poslalo 98 lidí z toho 35 dětí do 12 let

Na Krtkoříně nejde primárně o čas a vítězi jsou proto všichni zúčastnění – vytváření velkého množství kategorií nedává smysl – je těžké srovnávat výkon profesionálního orientačního běžce s výkonem rodičů, kteří vzbudili, zabalili a nacpali do auta 4 děti, včetně dvouletého benjamínka, dovezli je správně obuté na start, absolvovali VŠECHNY kontroly a ještě všechny závodníky večer uložili vymydlené v pyžámkách do postýlek – …takže nebudu srovnávat nesrovnatelné …vítězi jsou všichni co si závod užili.

Účastníky jsem rozdělil jen do dvou kategorií – ti, kteří měli ve skupině alespoň jedno dítě do 12 let spadají do kategorie RODINKY. V této kategorii absolutně vyčnívá team složený ze závodníků Matěj, Kuba a Alma Linkovi (12/10/8 let).
Nejenom, že šli sami bez rodičů, ale ještě nalezli VŠECHNY kontroly v čase 3 hod 51 min ,který by jim zajistil 20. místo v kategorii dospělých. Pro mne jsou absolutními vítězi tohoto ročníku Krtkořína – apeluji na jejich rodiče, aby jim vytiskli diplomy a zajistili odpovídající ceny :-*  …(až přijedete příští rok na normální Krtkořín, tak už ceny připraví pořadatelé 🙂 )

Letošního ročníku se poprvé zúčastnili i profesionálové – takže vítězné časy jsou kosmického charakteru, naprosto mimo možnosti většiny normálních smrtelníků – dokonce si myslím že někteří museli chvilkama i běžet 🙂

Takže: nejlepšího času dosáhl Vladislav Nehasil s časem 1 hod 22 min   GRATULUJEME 🙂

Ve svém hodnocení nesmím zapomenout na Slávka Hokra, který postavil nádhernou trať v oblasti, kde se ještě Krtkořín nekonal. Klan Hokrů bezkonkurenčně vede v počtu lidí, kteří se závodu zúčastňují. Naskočili již do rozjetého vlaku a od jejich první účasti na 11. ročníku se nám pěkně rozmnožili 🙂 . Mám zaznamenaných již 17 různých Hokrů, či jejich příbuzných, kteří do dneška vygenerovali 55 individuálních účastí .
To, že se Slávek ujal stavění trati, byl také zásadní okamžik v historii závodu – sice jsme přišli o velmi zábavnou část akce – diskuzi nad nepřesně umístěnými kontrolami  🙁 , ale zase se ulevilo všem závodníkům, kteří umí číst mapu 🙂

Náš rodinný sranda závod včera došel do důležitého milníku. Do cíle nám dorazil 1000. závodník – tedy závodnice – cenu získává Johana Satoriová. A konečně na závěr krátké ohlédnutí za historií Krtkořína :

  • * od roku 2007 se závod konal 19 krát (7.ročník se opakoval)
  • * 417 závodníků z 13 různých národů vygenerovalo celkem 1034 individuálních účastí
  • * Danda (moje žena) absolvovala jako jedinná všech 19 akcí – letošní závod šla se zlomeným malíčkem u nohy 🙂
  • * 83 závodníků již nasbíralo 5 a více účastí.

Další ročník se bude konat, pokud Pán Bůh dá,  22.5 2021  .

Těšíme se na Vás. Za organizační výbor Vás zdraví

Radek Kekrt a Slávek Hokr

FOTKY ze závodu najdete na https://photos.app.goo.gl/zZ21sspbBj4XZRC97

PS:    stáhněte si  výsledky v excelu , diplom, který si letos musíte vytisknout sami a také ukázku toho, jak má vypadat dort, který si za odměnu smí upéct vítěz. Martina Paulíková před 4 roky nasadila laťku dost vysoko 🙂   Na dortu je podstatné, že na něm musí být vždy umístěna podobizna ředitele závodu (moje 🙂 )…hlavu figurce vždy ukousne vítěz :-O   pozn. redakce: dobrou chuť Vláďo, vůbec ti to nezávidíme 😀  😛  😎    😉 😉   

——————————————————————————————–

TERMÍN ZÁVODU : KDYKOLIV V KVĚTNU

Letošní ročník KRTKOŘÍNA bude probíhat v KORONAVIROVÉM REŽIMU. Závod můžete absolvovat kdykoliv během května, výsledky mě pošlete emailem, vítěze vyhlásíme také elektronicky 1.června 2020 Přijdeme tak sice o vyhlášení vítězů a společenskou akci v hospodě, ale na druhou stranu zase nejsme limitováni počtem lidí A MŮŽETE SI VYBRAT I POČASÍ (pozvěte koho uznáte za vhodné)

Závod se koná v oblasti vrchu Šedina – viz příjezdová mapa a detailní mapky obou startovacích parkovišť. Slávek pro Vás postavil 13 kontrol.  Veškeré informace, které potřebujete si stáhnete   ZDE a k tomu mapu

Prosím Vás – pošlete nám všichni výsledky závodu i když si budete říkat, že budete určitě úplně poslední  a že to  nemá cenu – jak víte z minulých ročníků na KRTKOŘÍNĚ VÍTĚZÍ každý. Prosím nezapomeňte uvést úplná jména všech závodníků a také čas odchodu a příchodu k autu.

TĚŠÍME SE NA VÁŠE VÝSLEDKY, ZÁŽITKY A PŘÍPADNĚ I FOTKY Z TRATI    

organizační team Krtkořínu

Radek, Slávek

radek.kekrt@akka.eu

hokr@geodet.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

css.php