Brdy 13.6.2020

Výsledky už najdete v rubrice WRC

 

 

Pozvánka MTB-O dvojic Brdy 2020

 

Kdy:     v sobotu 13.června. Výklad tratě a upřesnění pravidel závodu bude v sobotu ráno v 9:30 hod., start hned po výkladu (10:00) v intervalech 2-3 min.

Kde:     Rožmitál pod Třemšínem,   Restaurace Koupaliště, U Stadionu 121, souřadnice startu 49°36’14.633″N 13°52’21.624″E.

Téma    letošního závodu je Komedianti z BrdZávod se jede jako scorelauf s podobným systémem bonifikací jako v posledních dvanácti letech. Kontroly jsou podle barev rozděleny opět do čtyř skupin. Na černých kontrolách získáváte pouze klasickým způsobem určené body. Hodnotu bodů poznáte přímo z čísla kontroly. Na barevných kontrolách (červené,zelené a modré) navíc bude možné získat bonus za získání všech kontrol jedné barvy. Kromě označovacích kleštiček budou na těchto kontrolách také nálepky s částí obrázku. Na obrázcích budou záběry z filmů, v kterých hrají známí herci nějak spojení s Příbramí – místní rodáci nebo herci příbramského divadla. Za uhodnutí jmen herců a filmů bude možné získat další body. K závodu dostanete vytištěnou mapu s vyznačenými kontrolami.

Časový limit     bude letos jen 6 hodin, navíc se poskytuje doba 30 minut po obdržení mapy před vlastním startem pro možnost promyslet si taktiku pro závod. Některé kontroly jsou mimo cestu s dohledávkou. Doporučujeme horské kolo, helmu, buzolu a mapník.
Vzhledem ke složitosti letošní situace upřesníme později, zda bude možné na místě ubytování a jestli bude na trati timeout v některé hospodě.

Pozn.:     z bezpečnostních důvodů se jedná o závod dvojic a závodník, který jede sám , jede mimo závod a ve výsledkové listině se propadá za řádná družstva. Liší se mohou přidat do trojice. 

Libor Hnyk
tel: 723 572 120 nebo 724 644 934
Libor.Hnyk@cdis.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

css.php