Jizerky MTBO 7.10.2023

WRC JIZERKY 2023 MTBO

Tradiční součást WRC, cykloorienťák dvojic (či trojic)

Kdy:             v sobotu 7.října

Kde:             Horní Polubný

Charakteristika závodu:    Jedná se o MTBO závod dvojic s volným pořadím sbírání kontrol scorelauf na 6 hodin + 1 hodina stoptime.  V průběhu závodu vás čeká několik taškařic, jako vždy.

Prostor závodu:       Jizerské hory

Centrum závodu:      Horní Polubný 430 , Kořenov  – chalupa Sedláčků  

Pořadatel:                Jenda Zdeněk Sedláček     tel.603441449, zsedlacek@gnome.cz

Přihlášky:                zde na webu dole do čtvrtka 5.října 12:00

Prezentace:             Pátek 6. října od 20:00 do 24:00sobota 7. října od 8:00,  Startovné je 200Kč na osobu.

Parkování:              Na parkovišti Horní Polubný u kostela. Pod chalupou u silnice neparkujte. Zde pouze vyložte své věci a uvolněte parkoviště pro další příchozí. Neparkuje, prosím, ani na příjezdové cestě k chalupě.

Start, cíl:                 Čas startu je od 9:00 podle vaší volby, (západ slunce bude 18:20)  Cíl je v místě startu.    Časový limit na trati je 6 hodin + maximálně 1 hodina stoptime  Cíl se uzavírá v 18:55    Vyhlášení výsledků 19:00.    Volná zábava 20:00

Označení kontrol:  Kontrolní stanoviště jsou označena červenobílým lampionem pro orientační závody. Průchod kontrolou se označuje kleštičkama do průkazky, někde mohou být otázky a tak budeš potřebovat fix pro zápis  odpovědi na otázku.

Občerstvení:          Na trati bude volitelný stoptime 60minut v určené restauraci. V cíli bude připraveno drobné občerstvení.

Vypsané kategorie:   

  • MM – dvojice muž/muž
  • MD – dvojice muž/žena
  • DD – dvojice žena/žena
  • eXX – elektrokolo minimálně jedno ve dvojici

Doporučené vybavení: Kolo, helma, mapník, buzola, souprava na opravu kola, fix. Závodníci jsou sami odpovědni za své občerstvení v průběhu závodu.

Ubytování:                     bytování pořadatel nezajištuje. Ubytování v chalupě po předchozí dohodě z důvodu omezené kapacity.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

css.php