Boudecká 22.4.2018

Boudecká 22.4.2018

Kokořínské rokle a rokličky

 

Pořadí Jméno Kategorie Start Cíl chybějící kontroly čas trestný čas celkový čas
1 Kurz Pavel m 12:36 14:45 0 2:09:00 0:00 2:09
2 Slavík Viktor m 10:30 13:04 0 2:34:00 0:00 2:34
3 Martinovský Vladimír m 10:59 13:51 0 2:52:00 0:00 2:52
4 Horký Milan m 10:45 13:41 0 2:56:00 0:00 2:56
5 Mazanec Jiří m 11:14 14:15 0 3:01:00 0:00 3:01
6 Sedláček Zdeněk m 12:35 15:37 0 3:02:00 0:00 3:02
7 Gut Dalibor m 10:40 14:10 0 3:30:00 0:00 3:30
8 Plašil Štěpán m 11:49 14:55 1 3:06:00 0:30 3:36
9 Adámek Olda m 10:46 14:29 0 3:43:00 0:00 3:43
10 Čapek Josef m 10:53 14:10 1 3:17:00 0:30 3:47
11-12 Trojánek Pavel m 10:39 14:33 0 3:54:00 0:00 3:54
11-12 Kroupa Václav m 11:23 14:47 1 3:24:00 0:30 3:54
13 Michlík Miroslav m 10:38 14:10 1 3:32:00 0:30 4:02
14-15 Hliněný Jan m 10:10 13:50 1 3:40:00 0:30 4:10
14-15 Hrnčíř Ondřej m 10:10 13:50 1 3:40:00 0:30 4:10
16 Milenovský Pavel m 10:51 15:16 0 4:25:00 0:00 4:25
17-18 Vosolsobě Josef m 10:18 14:53 0 4:35:00 0:00 4:35
17-18 Vosolsobě Jitka m 10:18 14:53 0 4:35:00 0:00 4:35

 

Pořadí Jméno Kategorie Start Cíl chybějící kontroly čas trestný čas celkový čas
1 Koláčná Radka jun. ž 10:13 12:42 0 2:29 0:00 2:29
2 Dohnalová Jindra ž 11:03 13:35 0 2:32 0:00 2:32
3 Mazancová Hana ž 11:08 14:09 0 3:01 0:00 3:01
4 Kroupová Jana ž 11:23 14:26 0 3:03 0:00 3:03
5 Koláčná Radka sen. ž 10:12 13:33 0 3:21 0:00 3:21
6 Krauskopfová Jiřina ž 10:05 13:37 0 3:32 0:00 3:32
7 Štykarová Petra ž 10:05 13:38 0 3:33 0:00 3:33
8 Svobodová Markéta ž 11:00 14:37 0 3:37 0:00 3:37
9 Šabatová Lída ž 10:20 13:59 0 3:39 0:00 3:39
10-11 Kleinová Renata ž 10:50 14:03 3 3:13 1:30 4:43
10-11 Mertová Helena ž 10:50 14:03 3 3:13 1:30 4:43
12-13 Svárovská Markéta ž 10:07 14:52 4 4:45 2:00 6:45
12-13 Svárovský Olda D 10:07 14:52 4 4:45 2:00 6:45
14-16 Fialová Radka ž 10:15 15:54 4 5:39 2:00 7:39
14-16 Fialová Kristýna D 10:15 15:54 4 5:39 2:00 7:39
14-16 Šabata Jan ž 10:15 15:54 4 5:39 2:00 7:39
17-19 Sikorová Klára ž 10:15 15:55 4 5:40 2:00 7:40
17-19 Sikorová Emilie D 10:15 15:55 4 5:40 2:00 7:40
17-19 Tomáš Runštuk ž 10:15 15:55 4 5:40 2:00 7:40
20 Sedláčková Lenka ž 12:32 nedojela

 

Výsledky jsou započítané do WRC

Info:  tel. 775 677 602   mail:  berndt@atlas.cz

 

Přípravná výbor Boudecké rokle

 

Hlavní stratég

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

css.php