Brdy MTBO 4.6.2022

Hnykům se povedla krásná trať i počasí. Výsledky najdete v rubrice WRC

Kdy:     v sobotu 4.června 2022.

Výklad tratě a upřesnění pravidel závodu bude v sobotu ráno v 9:30 hod., start hned po výkladu (10:00) v intervalech 2-3 min.

Kde:    Ubytovna a restaurace U Stadionu Rožmitál pod Třemšínem, souřadnice startu 49.6039858N, 13.8726592E.
Téma letošního závodu je Rozhledny a věže Brd a okolí. Závod se jede jako scorelauf s podobným systémem bonifikací jako v posledních čtrnácti letech. Kontroly jsou podle barev rozděleny opět do čtyř skupin. Na černých kontrolách získáváte pouze klasickým způsobem určené body. Hodnotu bodů poznáte přímo z čísla kontroly. Na barevných kontrolách (červené, zelené a modré) navíc bude možné získat bonus za posbírání všech kontrol jedné barvy. Kromě označovacích kleštiček budou na těchto kontrolách také nálepky s částí obrázku. Na obrázcích budou rozhledny a věže Brd a nejbližšího okolí. Za uhodnutí míst, která jsou na obrázcích, bude možné získat další body. K závodu dostanete vytištěné mapy s vyznačenými kontrolami. Část kontrol bude na mapě OB (orientačního běhu).
Časový limit bude letos 6 hodin, navíc můžete využít 30 minut po obdržení mapy před vlastním startem k naplánování trasy. Některé kontroly jsou mimo cestu s dohledávkou. Doporučujeme horské kolo, helmu, a mapník, nutná je také buzola – v popisech kontrol jsou azimuty!
Později upřesníme, jestli bude na trati timeout v některé hospodě. V ubytovně U stadionu je možné si zajistit ubytování:   https://ubytovnarozmital.cz/  Startovné je 200 Kč za osobu, pro děti bude sleva.
Pozn.: z bezpečnostních důvodů se jedná o závod dvojic a závodník, který jede sám, bude penalizován koeficientem 0,9. Pro výpočet konečného bodového zisku se používá koeficient podle věku závodníků. Liší se mohou přidat do trojice.

Libor Hnyk
tel: 723 572 120 nebo 724 644 934
Libor.Hnyk@cdis.cz

Přihláška

  • 2. borec při závodech dvojic

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

css.php