Brdy 8.6.2024

Pozvánka MTB-O dvojic Brdy 2024

Kdy:    v sobotu 8.června 2024Výklad tratě a upřesnění pravidel závodu bude v sobotu ráno v 9:30 hod., start hned po výkladu (10:00) v intervalech 2-3 min, poslední možný start bude v 11:15 !!!. 

Kde:    Hospůdka u Kozlerů, Mirošov, Skořická 146, souřadnice startu 49.6874594N, 13.6683006E. Letos je start stejně jako loni opět v Mirošově. Mirošov má výborné spojení s Prahou po silnici i železnici.

     Téma letošního závodu je Filmy a pohádky natáčené v Brdech. Závod se jede jako scorelauf s podobným systémem bonifikací jako v posledních patnácti letech. Kontroly jsou podle barev rozděleny opět do čtyř skupin. Na černých kontrolách získáváte pouze klasickým způsobem určené body. Hodnotu bodů poznáte přímo z čísla kontroly. Na barevných kontrolách (červené, zelené a modré) navíc bude možné získat bonus za získání všech kontrol jedné barvy. Kromě označovacích kleštiček budou na těchto kontrolách také nálepky s částí obrázku. Na obrázcích budou záběry z filmů a pohádek natáčených v Brdech a okolí. Za uhodnutí filmů a míst natáčení bude možné získat další body. K závodu dostanete vytištěné mapy s vyznačenými kontrolami. Část kontrol bude na mapě OB (orientačního běhu).

     Časový limit bude letos 6 hodin, navíc se poskytuje doba 30 minut po obdržení mapy před vlastním startem pro možnost promyslet si taktiku pro závod. Poslední možný příjezd do cíle bude v 18:30 !! Některé kontroly jsou mimo cestu s dohledávkou. Doporučujeme horské kolo, helmu, a mapník, nutná je taky buzola, azimuty jsou použity v popisech kontrol !

     Timeout bude v místě startu a cíle. Letos, bohužel, v místě není možné ubytování. Kdo by se chtěl někde v okolí ubytovat, musí si zajistit nocleh sám. Ubytování je možné například v Dobřívi zde: hamrovka.cz. Startovné je 200 Kč za osobu, pro děti bude sleva.

Pozn.:     z bezpečnostních důvodů se jedná o závod dvojic a závodník, který jede sám , bude penalizován koeficientem 0,9. Pro výpočet konečného bodového zisku se používá koeficient podle věku závodníků. Liší se mohou přidat do trojice. 

Libor Hnyk, Kamila Hnyková
tel: 723 572 120,  728 089 113
lhnyk@centrum.cz

přihlášení:

Jméno a příjmení Jméno a příjmení 2 Klubová příslušnost Datum
 Lenka Valdmanová  Milan Gajdoš  20.5
 Šárka Jakoušová  Lída Čermáková  Pohodářky  14.5
Josef Aujezdecký Zdeněk Nehonský Kalas sportswear 14.5
Jan Kábrt Božena Valentová RAČ 6.5
Honza Šabata & comp. Stařec a moře dětí 3.5

Přihláška

  • 2. borec při závodech dvojic

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

css.php