Prachovské vyhlídky 10.10.2020

PRACHOVSKÉ  VYHLÍDKY

1.ročník  PĚŠÍ  orientační hry dvojic či trojic

KDY:                     sobota 10. října 2020

KDE:                     Prachovské skály, Turistická chata (https://www.chata-prachov.cz/)

PŘIHLÁŠKY:         na webu horolezeckého klubu RAČ  hk-rac.cz , startovné 100 Kč/osobu při prezentaci v pátek večer nebo v sobotu ráno. Kdo chce ubytování, hlašte se co nejdřív.

UBYTOVÁNÍ:       Od pátku do neděle je domluvené ubytování na Turistické chatě (ve vlastním spacáku 200 Kč/noc, s povlečením 400 Kč/noc),  do přihlášky pište, jestli a jaké chcete. Kapacita je cca 30 lidí.

PRAVIDLA:          Scorelauf s časovým limitem 6 hodin. Bodované kontroly budou na vyhlídkách a dalších turisticky významných a zajímavých místech. Na startu dostanete čistou mapu Prachovských skal, do které si zakreslíte kontroly podle vzorové mapy s vyznačenými kontrolami. Dále popisy s bodovým hodnocením a průkazku (kartu) s otázkami, na kterou budete psát odpovědi případně označíte průchod jednotlivými kontrolami.  V terénu bude na trase připravená řada lanových překážek, které budou také bodově ohodnocené. Některé půjdou absolvovat bez vybavení, na některé bude potřeba sedák, odsedka, jistíto-slaňovátko, prusíky a doporučená přilba.  Některé překážky stačí, když překoná jeden člen družstva, u některých je potřeba spolupráce dvou členů. Vybavení si berte svoje, ale v případě nouze bude pár sedáků k zapůjčení. Start a cíl je v Turistické chatě, startuje se od 10:00 do 11:00 hod v intervalech 2 minuty. Za překročení časového limitu je bodová penalizace. Aby měli šanci i ti pomalejší, tak bude i pár bodovaných otázek týkajících se Prachovských skal a lezení v nich.

BEZPEČNOST:     Každý se účastní na vlastní nebezpečí, děti v doprovodu dospělé osoby. Členové družstva se musí stále držet na dohled. Každý se zavazuje dodržovat pravidla pohybu v chráněném území

VYHODNOCENÍ:  vyhlášení výsledků u krbu v Turistické chatě cca v 19 hodin, pokračuje  volná zábava a hodnocení hrdinských činů. Berte si hudební nástroje.

NEDĚLE:              podle osobních preferencí a počasí lezení, turistika, kolo, sběr lesních plodin.

Těší se na vás organizátoři

                            Venca a Dlabča Kroupovi, Honza Šabata

Přihlášení:

Jméno a příjmení Jméno a příjmení 2 Klubová příslušnost Datum záznamu
Eva Hokrová Slavoj Hokr Alpin 3 Žižkov 12.09.2020 9:59
Viktor Slavík Silva Slavíková Řeporyjští sršáni 01.09.2020 9:03
moře dětí RAČ-stařec a moře dětí 18.08.2020 22:39

Přihláška

  • 2. borec při závodech dvojic

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

css.php