WRC 08 World Rač Cup 2OO8
závod Jeseníky Těptín. Choustník Drsoň Novohrad. Krušné  Jizerky Liška
běžky bláťák     Hory hory    
09.února_ 12.dubna_ 26.dubna 17.května_ 14.června 13.září_ 04.října__ 18.října__ součet  
délka 30-36 km cca 50 km cca 60 km 7 hodin 7 hodin 75 km,9hod cca 60 km pěšky bodů  pořadí
závodník   závodní stáj poř. body poř. body poř. body poř. body poř. body poř.   poř. body poř. body   WRC    
Milan Krauskopf 768 RAČ 9 17,5 2 19,68 1 20, 13 33,95 1 33,33 1 30, 2 19,17 12 20,15 193,78 Milan Krauskopf 1 wrc
Petr Valenta 23 RAČ 2 19,69 2 19,68 1 20, 13 33,95 1 33,33 1 30, 2 19,17 39 3,85 179,66 Petr Valenta 2 wrc
Boženka Valentová 29 RAČ 1 20, 13 16,13 14 14,58 42 23, 7 11, 4 26,54 11 10,9 12 20,15 142,30 Boženka Valentová 3 wrc
Honza Kábrt 10 RAČ 15 15,63 9 17,42 11 15,83 42 23, 5 15,67 4 26,54   , 11 21,2 135,28 Honza Kábrt 4 wrc
Honza Šabata 7 RAČ 30 10,94 17 14,84 12 15,42 62 9, 3 18,13 6 22,36 6 15,83 11 21,2 127,72 Honza Šabata 5 wrc
Zdeněk Sedláček 37 HoSpo 8 17,81 5 18,71 2 19,58 63 7,5 6 11,67 10 15,24 ### 18,33 16 15,15 124,00 Zdeněk Sedláček 6 wrc
Honza Štykar 5 RAČ 3 19,38 1 20,   , 2 38,85   ,   , 1 20, 5 25,45 123,68 Honza Štykar 7 wrc
Petr Panec 860 HoSo M.Skála   , 10 17,1 4 18,75 60 12,5   , 2 28,85 4 17,5 2 27,85 122,54 Petr Panec 8 wrc
Vláďa Weigner 83 AdventureHoliday 19 14,38 11 16,77   ,   , 9 8, ### 27,69 5 16,67 1 28,05 111,56 Vláďa Weigner 9 wrc
Lída Šabatová 183 RAČ   , 17 14,84 12 15,42 62 9, 3 18,13 6 22,36 6 15,83   , 95,58 Lída Šabatová 10 wrc
Markéta Svárovská 145 RAČ 5 16,92 16 15,16   , 40 24, 11 6,33   ,   , 3 26,75 89,17 Markéta Svárovská 11 wrc
Libor Hnyk 124 RAČ 26 12,19 7 18,06   , 17 31,5 ### 18,13   ,   ,   , 79,89 Libor Hnyk 12 wrc
Jitka Fašungová 450 Alpin 9 13,85 21 13,55 22 6,88   ,   , 7 19,33 10 11,73 20 13,6 78,93 Jitka Fašungová 13 wrc
Pepa Vosol 2 RAČ   , 20 13,87 19 12,5 47 21,6   , 8 17,55 9 13,33   , 78,85 Pepa Vosol 14 wrc
Jitka Postránecká 910 TAK 4.trasa   , 20 13,87 19 12,5 47 21,6   , 8 17,55 9 13,33   , 78,85 Jitka Postránecká 14 0
Zuzana Husarovičová 859 HoSo M.Skála   , 10 17,1 4 18,75 60 12,5   , 2 28,85   ,   , 77,19 Zuzana Husarovičová 16 wrc
Jan Šercl 141 RAČ   , 23 12,19 13 15,   , 5 15,67 5 23,51 12 8,53   , 74,89 Jan Šercl 17 wrc
Milan Komanč Horký 1028 VIPrahlo   , 3 19,35   , 6 36,4   ,   , 3 18,33   , 74,09 Milan Komanč Horký 18 0
Jan Šír 209 HoSpo   , 2 19,68   , 13 33,95   ,   , 3 18,33   , 71,96 Jan Šír 19 0
Matěj Sedláček 300 HoSpo 28 11,56 5 18,71 23 5,21 69 1, 12 4,67 10 15,24 7 15,   , 71,39 Matěj Sedláček 20 0
Lenka Sedláčková 80 HoSpo 10 13,08 25 10,83 25 9,38 63 7,5 12 4,67 14 8,75 11 10,9 39 3,85 68,95 Lenka Sedláčková 21 0
Libor Gut 20 RAČ 29 11,25 31 10,32 2 19,58   , 6 11,67   ,   , 16 15,15 67,97 Libor Gut 22 wrc
Hynek Urban 151 Čuníci   ,   ,   , ### 38,4   ,   ,   , 4 25,9 64,30 Hynek Urban 23 wrc
Michal Spudil 546 Spkolo   , 14 15,81   , 12 34,25   ,   ,   , 24 11,6 61,66 Michal Spudil 24 wrc
Luboš Svárovský 892 Rač 17 15, 16 15,16   , 40 24, 11 6,33   ,   ,   , 60,49 Luboš Svárovský 25 wrc
Radek Chlumský 28 RAČ   , 9 17,42 11 15,83   ,   , 5 23,51   ,   , 56,76 Radek Chlumský 26 wrc
Alena Hokrová 445 Černošice   , 19 14,19   , 49 20,7   ,   ,   , 10 21,35 56,24 Alena Hokrová 27 0
Olda Hokr 735 Černošice   , 19 14,19   , 49 20,7   ,   ,   , 10 21,35 56,24 Olda Hokr 27 wrc
Jiří Tichý Pavouck 1016 Hájovna Chválkov 32 10,31 22 12,51 ### 19,17   ,   ,   , 8 14,17   , 56,16 Jiří Tichý Pavouck 29 0
Jiří Suchomel 106 RAČ   ,   ,   ,   ,   , ### 27,69   , 1 28,05 55,74 Jiří Suchomel 30 wrc
Helena Vondráčková 376 Rač ### 18,46 27 9,47   , 58 15,9 7 11,   ,   ,   , 54,83 Helena Vondráčková 31 wrc
Jan Neuwirth 222 Alpinautic   , 8 17,74   , 9 34,75   ,   ,   ,   , 52,49 Jan Neuwirth 32 0
Martin Spudil 918 Drobná havěť-SPkolo   , 14 15,81   , 12 34,25   ,   ,   ,   , 50,06 Martin Spudil 33 wrc
Dana Spudilová 872 SP KOLO   , 18 14,52   , 12 34,25   ,   ,   ,   , 48,77 Dana Spudilová 34 wrc
Filip Kříž 769 JAF 10 17,19   ,   , 18 30,75   ,   ,   ,   , 47,94 Filip Kříž 35 0
Zuzana Sedláčková 301 HoSpo   , 25 10,83   ,   ,   ,   , 11 10,9 5 25,45 47,18 Zuzana Sedláčková 36 0
Zdeněk Mágr 226 Notorola   ,   , 3 19,17 28 27,   ,   ,   ,   , 46,17 Zdeněk Mágr 37 0
Pavel Zdeněk 395 Notorola   ,   , 3 19,17 28 27,   ,   ,   ,   , 46,17 Pavel Zdeněk 37 0
Petr Bárta 1026 Cegelec   , 22 12,51 8 17,08   ,   ,   , 8 14,17   , 43,76 Petr Bárta 39 0
Petr Hnyk 307 Barrandov   ,   ,   , 35 25,5 ### 18,13   ,   ,   , 43,63 Petr Hnyk 40 0
Jiří Klikar 337 Veselá kráva 24 12,81   ,   , 18 30,75   ,   ,   ,   , 43,56 Jiří Klikar 41 0
Eva Hokrová 579 Alpin ### 18,46 26 10,51   ,   ,   ,   ,   , 20 13,6 42,57 Eva Hokrová 42 0
Petra Štykarová 146 RAČ 7 15,38 32 4,29   ,   ,   , 12 12,31   , 26 9,85 41,83 Petra Štykarová 43 wrc
Ota Čapek 1027 RAČ   , 13 16,13 14 14,58   , 7 11,   ,   ,   , 41,71 Ota Čapek 44 wrc
Štěpán Plašil 86 RAČ 20 14,06   ,   , 29 27,   ,   ,   ,   , 41,06 Štěpán Plašil 45 wrc
Jan Gajda 785 Bike Adventure   ,   ,   , 1 40,6   ,   ,   ,   , 40,60 Jan Gajda 46 0
Zdeněk Laciga 1050 Bike Adventure   ,   ,   , 1 40,6   ,   ,   ,   , 40,60 Zdeněk Laciga 46 0
Ondra Svoboda 132 RAČ 22 13,44   ,   , 50 19,4   ,   ,   , 36 7,25 40,09 Ondra Svoboda 48 wrc
Ondřej Plašil 58 RAČ 25 12,5   ,   , 29 27,   ,   ,   ,   , 39,50 Ondřej Plašil 49 wrc
Lenka Novotná 1051 Eremy   ,   ,   , 2 38,85   ,   ,   ,   , 38,85 Lenka Novotná 50 0
David Hart 68 Čuníci   ,   ,   , ### 38,4   ,   ,   ,   , 38,40 David Hart 51 wrc
Pedros Zaoral 682 kalbi z Jablonce   ,   ,   , 3 38,4   ,   ,   ,   , 38,40 Pedros Zaoral 51 0
mAk. 987 SNS Smržovka   ,   ,   , 3 38,4   ,   ,   ,   , 38,40 mAk. 51 0
Slávek Hokr 123 Alpin 23 13,13   ,   ,   ,   ,   ,   , 6 25, 38,13 Slávek Hokr 54 wrc
Roman Spudil 131 Spkolo   ,   ,   , 4 37,6   ,   ,   ,   , 37,60 Roman Spudil 55 wrc
Přemek Hošek 931 SP KOLO   ,   ,   , 4 37,6   ,   ,   ,   , 37,60 Přemek Hošek 55 0
Vladimír Martinec 993 Sokol Benešov 7 18,13   ,   , 50 19,4   ,   ,   ,   , 37,53 Vladimír Martinec 57 0
David Nehasil 1052 Prstyzaci   ,   ,   , 5 37,25   ,   ,   ,   , 37,25 David Nehasil 58 0
Ilona Skálová 1053 Prstyzaci   ,   ,   , 5 37,25   ,   ,   ,   , 37,25 Ilona Skálová 58 0
Viktor Slavík 1054 VIPrahlo   ,   ,   , 6 36,4   ,   ,   ,   , 36,40 Viktor Slavík 60 0
Franta Vondráček 520 RAČ   , 27 9,47   , 58 15,9 7 11,   ,   ,   , 36,37 Franta Vondráček 61 wrc
Radim Hnyk 308 Barrandov   , 7 18,06   ,   , ### 18,13   ,   ,   , 36,20 Radim Hnyk 62 0
Jiří Šabata 169 Rač   ,   , 8 17,08   , 2 19,   ,   ,   , 36,08 Jiří Šabata 63 wrc
Pavel Daňha 218 KIN ČB   ,   , 8 17,08   , 2 19,   ,   ,   , 36,08 Pavel Daňha 63 0
Radka Šerclová 292 RAČ   , 23 12,19 13 15,   ,   ,   , 12 8,53   , 35,71 Radka Šerclová 65 wrc
Pavel Kopecký 936 Bike Adventure   ,   ,   , 7 35,2   ,   ,   ,   , 35,20 Pavel Kopecký 66 0
Anežka Kopecká 1056 Bike Adventure   ,   ,   , 7 35,2   ,   ,   ,   , 35,20 Anežka Kopecká 66 0
Petr Gut 201 RAČ   ,   ,   ,   , 10 7,33   ,   , 2 27,85 35,18 Petr Gut 68 0
Filip Hebelka 406 Dva v plechu   ,   ,   , 8 34,9   ,   ,   ,   , 34,90 Filip Hebelka 69 0
Jan Klápště 1055 Kačeři   ,   ,   , 8 34,9   ,   ,   ,   , 34,90 Jan Klápště 69 0
Pavel Kurz 390 Alpinautic   ,   ,   , 9 34,75   ,   ,   ,   , 34,75 Pavel Kurz 71 0
Tomáš Bergl 335 PoděbradkaRT   ,   ,   , 10 34,5   ,   ,   ,   , 34,50 Tomáš Bergl 72 0
Eduard Folprecht 412 Jája a Pája   ,   ,   , 10 34,5   ,   ,   ,   , 34,50 Eduard Folprecht 72 0
Martin Horák 1 789 Atombordel   ,   ,   , 11 34,5   ,   ,   ,   , 34,50 Martin Horák 1 72 0
Jaroslav Semík 801 Atombordel   ,   ,   , 11 34,5   ,   ,   ,   , 34,50 Jaroslav Semík 72 0
Eva Krauskopfová 847 Rač 8 14,62   , 23 5,21 69 1,   , 11 13,46   ,   , 34,29 Eva Krauskopfová 76 wrc
Petr Plíva 482 PaP 18 14,69   ,   , 51 19,2   ,   ,   ,   , 33,89 Petr Plíva 77 0
Míša Lacigová 542 Bike Adventure   ,   ,   , 14 32,5   ,   ,   ,   , 32,50 Míša Lacigová 78 0
Kuba Laciga 958 Bike Adventure   ,   ,   , 14 32,5   ,   ,   ,   , 32,50 Kuba Laciga 78 0
Jan Řezáč 235 Accelerát   ,   ,   , 15 31,95   ,   ,   ,   , 31,95 Jan Řezáč 80 0
Robert Sedlák 1057 Accelerát   ,   ,   , 15 31,95   ,   ,   ,   , 31,95 Robert Sedlák 80 0
Honza Herel 825 PaPB Team   ,   ,   , 16 31,7   ,   ,   ,   , 31,70 Honza Herel 82 0
Filip Hegner 1058 PPB Team   ,   ,   , 16 31,7   ,   ,   ,   , 31,70 Filip Hegner 82 0
Josef Markvart 988 Josífek-Holoubě   ,   ,   , 17 31,5   ,   ,   ,   , 31,50 Josef Markvart 84 0
Peter Tachelaar 1100 Nerderland   ,   ,   ,   ,   , 13 11,15 1 20,   , 31,15 Peter Tachelaar 85 0
Jiřina Krauskopfová 781 RAČ   ,   ,   ,   ,   , 7 19,33 10 11,73   , 31,06 Jiřina Krauskopfová 86 wrc
Spinning 1059 Spinnig centrum MB   ,   ,   , 19 30,4   ,   ,   ,   , 30,40 Spinning 87 0
Centrum 1060 Spinnig centrum MB   ,   ,   , 19 30,4   ,   ,   ,   , 30,40 Centrum 87 0
Petra Kubová 941 Oiginál Idijot   ,   ,   , 20 29,75   ,   ,   ,   , 29,75 Petra Kubová 89 0
Jan Šimeček 1061 Originál Idijot   ,   ,   , 20 29,75   ,   ,   ,   , 29,75 Jan Šimeček 89 0
Jiří Putík 237 Barney team   ,   ,   , 21 29,5   ,   ,   ,   , 29,50 Jiří Putík 91 0
Ivča Macková 937 Barney team   ,   ,   , 21 29,5   ,   ,   ,   , 29,50 Ivča Macková 91 0
Jiří Škrdlant 6 RAČ   ,   ,   , 22 29,45   ,   ,   ,   , 29,45 Jiří Škrdlant 93 wrc
Martina Bohuňovská 989 RAČ   ,   ,   , 22 29,45   ,   ,   ,   , 29,45 Martina Bohuňovská 93 wrc
Jirka Klíma 241 HejRup!   ,   ,   , 23 28,95   ,   ,   ,   , 28,95 Jirka Klíma 95 0
Kája Klímová 242 HejRup!   ,   ,   , 23 28,95   ,   ,   ,   , 28,95 Kája Klímová 95 0
Tomáš Gothard 1062 Tom a Jerry   ,   ,   , 24 28,5   ,   ,   ,   , 28,50 Tomáš Gothard 97 0
Michaela Hourová 1063 Tom a Jerry   ,   ,   , 24 28,5   ,   ,   ,   , 28,50 Michaela Hourová 97 0
Martin Horák 2 792 Wysmátý bobule   ,   ,   , 25 28,2   ,   ,   ,   , 28,20 Martin Horák 2 99 0
Roman Černovský 793 Wysmátý bobule   ,   ,   , 25 28,2   ,   ,   ,   , 28,20 Roman Černovský 99 0
Vladimír Marek 476 Choroboplodní zárodci   ,   ,   , 26 28,1   ,   ,   ,   , 28,10 Vladimír Marek 101 0
Míša Čadová 954 Choroboplodní zárodci   ,   ,   , 26 28,1   ,   ,   ,   , 28,10 Míša Čadová 101 0
Martin Uher 424 Ingousti   ,   ,   , 27 27,95   ,   ,   ,   , 27,95 Martin Uher 103 0
Tomáš Dubec 1064 Hulili to z kopce   ,   ,   , 27 27,95   ,   ,   ,   , 27,95 Tomáš Dubec 103 0
Lukáš Staněk 1105 HoSo M.Skála   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 2 27,85 27,85 Lukáš Staněk 105 0
Radek Vondra 1 VR-Dopito   ,   ,   ,   ,   , 3 27,69   ,   , 27,69 Radek Vondra 106 0
Kikina 1098 VR Dopito   ,   ,   ,   ,   , 3 27,69   ,   , 27,69 Kikina 106 0
Pavel Hokr 176 RAČ   ,   ,   ,   ,   ,   ,   ,   26,75 26,75 Pavel Hokr 108 wrc
Andrea Augustová 177 Černošice   ,   ,   ,   ,   ,   ,   ,   26,75 26,75 Andrea Augustová 108 0
Marie Hokrová 180 Černošice   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 3 26,75 26,75 Marie Hokrová 108 wrc
Miroslav Češpiva 948 Merkato   ,   ,   , 30 26,7   ,   ,   ,   , 26,70 Miroslav Češpiva 111 0
Václav Havlík 949 Merkato   ,   ,   , 30 26,7   ,   ,   ,   , 26,70 Václav Havlík 111 0
Pavel Horák 786 Bike Adventure   ,   ,   , 31 26,5   ,   ,   ,   , 26,50 Pavel Horák 113 0
Marie Hrdinová 799 Bike Adventure   ,   ,   , 31 26,5   ,   ,   ,   , 26,50 Marie Hrdinová 113 0
Zuzana Hodková 976 Želvy   ,   ,   , 32 26,5   ,   ,   ,   , 26,50 Zuzana Hodková 113 0
Michaela Chábová 1065 Želvy   ,   ,   , 32 26,5   ,   ,   ,   , 26,50 Michaela Chábová 113 0
Martin Šebánek 788 Erömü   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 4 25,9 25,90 Martin Šebánek 117 0
Pavla Stibalová 1066 Bludičky   ,   ,   , 33 25,75   ,   ,   ,   , 25,75 Pavla Stibalová 118 0
Irena Jeřábková 1067 Bludičky   ,   ,   , 33 25,75   ,   ,   ,   , 25,75 Irena Jeřábková 118 0
Dana Gutová 200 RAČ   , 28 7, 22 6,88   , 10 7,33   ,   , 38 4,35 25,56 Dana Gutová 120 wrc
Michal Pelikán 193 Dupající Funíci   ,   ,   , 34 25,5   ,   ,   ,   , 25,50 Michal Pelikán 121 0
Michal Hakl 850 Barrandov   ,   ,   , 35 25,5   ,   ,   ,   , 25,50 Michal Hakl 121 0
Igor Gálus 971 Dupající funíci   ,   ,   , 34 25,5   ,   ,   ,   , 25,50 Igor Gálus 121 0
Lucka Hertlová 938 Mlsoni   ,   ,   , 36 25,25   ,   ,   ,   , 25,25 Lucka Hertlová 124 0
Radek Seeman 1068 Mlsoni   ,   ,   , 36 25,25   ,   ,   ,   , 25,25 Radek Seeman 124 0
Michal Seifert 150 Alpin   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 6 25, 25,00 Michal Seifert 126 0
Hanka Švecová 942 Škoppíci   ,   ,   , 37 25,   ,   ,   ,   , 25,00 Hanka Švecová 126 0
Luděk Kopp 943 Škoppíci   ,   ,   , 37 25,   ,   ,   ,   , 25,00 Luděk Kopp 126 0
Vojtěch Buri 1069 Šampónci   ,   ,   , 38 25,   ,   ,   ,   , 25,00 Vojtěch Buri 126 0
Tom Drbi 1070 Šampónci   ,   ,   , 38 25,   ,   ,   ,   , 25,00 Tom Drbi 126 0
Bára Machoňová 713 První poslední   ,   ,   , 39 24,9   ,   ,   ,   , 24,90 Bára Machoňová 131 0
Tereza Břinková 1071 První poslední   ,   ,   , 39 24,9   ,   ,   ,   , 24,90 Tereza Břinková 131 0
Aleš Procházka 309 0 11 16,88   ,   ,   , 9 8,   ,   ,   , 24,88 Aleš Procházka 133 0
Karel Berndt 148 Lišáci   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 7 24,75 24,75 Karel Berndt 134 wrc
Martin Mráz 149 Lišáci   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 7 24,75 24,75 Martin Mráz 134 wrc
Zdeněk Mikan 599 Alpin   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 8 24,65 24,65 Zdeněk Mikan 136 0
Jaroslav Šťastný 602 Alpin   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 8 24,65 24,65 Jaroslav Šťastný 136 0
Renáta Kleinová 446 RAČ   , 26 10,51   ,   ,   ,   ,   , 20 13,6 24,11 Renáta Kleinová 138 wrc
Michal Nezbeda 421 TMCZ   ,   ,   , 41 23,2   ,   ,   ,   , 23,20 Michal Nezbeda 139 0
Miroslav Zajíček 422 TMCZ   ,   ,   , 41 23,2   ,   ,   ,   , 23,20 Miroslav Zajíček 139 0
Honza Poduška 804 Mr.Mediální   ,   ,   , 43 22,9   ,   ,   ,   , 22,90 Honza Poduška 141 0
Jakub Ludvík 1074 Mr.Mediální   ,   ,   , 43 22,9   ,   ,   ,   , 22,90 Jakub Ludvík 141 0
Pavel Milenovský 438 Alpin   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 9 22,7 22,70 Pavel Milenovský 143 0
Jiří ŠplíchalObyč. 595 VŠAK Chemie   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 9 22,7 22,70 Jiří ŠplíchalObyč. 143 0
Václav Koláčný 431 Bakov Devils   ,   ,   , 44 22,65   ,   ,   ,   , 22,65 Václav Koláčný 145 0
Iva Bezděková 1073 Starej může,mladej musí   ,   ,   , 44 22,65   ,   ,   ,   , 22,65 Iva Bezděková 145 0
František Vilím 1072 Poslední nebudem   ,   ,   , 45 22,3   ,   ,   ,   , 22,30 František Vilím 147 0
Karel Čemus 1077 První poslední   ,   ,   , 45 22,3   ,   ,   ,   , 22,30 Karel Čemus 147 0
Vláďa Nehasil 1075 Vorvaný Vorvani   ,   ,   , 46 22,   ,   ,   ,   , 22,00 Vláďa Nehasil 149 0
Zuzana Nehasilová 1076 Vorvaný Vorvani   ,   ,   , 46 22,   ,   ,   ,   , 22,00 Zuzana Nehasilová 149 0
Tereza Šabatová 403 RAČ   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 11 21,2 21,20 Tereza Šabatová 151 wrc
Jiří Janďourek 1078 Na výletě   ,   ,   , 48 21,2   ,   ,   ,   , 21,20 Jiří Janďourek 151 0
Madla Bicanová 1079 Na výletě   ,   ,   , 48 21,2   ,   ,   ,   , 21,20 Madla Bicanová 151 0
Michala Spudilová 514 SP kolo   , 29 3,82   , 54 17,   ,   ,   ,   , 20,82 Michala Spudilová 154 wrc
Dan Holein 437 RAČ   , 1 20,   ,   ,   ,   ,   ,   , 20,00 Dan Holein 155 wrc
Martin Klonfar Magnusek 592 hk Vyšehrad 1 20,   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 20,00 Martin Klonfar Magnusek 155 0
Martin Koubík 182 Chýnov   ,   , 2 19,58   ,   ,   ,   ,   , 19,58 Martin Koubík 157 0
Pavel Sláma  38 TUSL   , ### 19,35   ,   ,   ,   ,   ,   , 19,35 Pavel Sláma  158 0
Jarda Tůma 98 TUSL   , ### 19,35   ,   ,   ,   ,   ,   , 19,35 Jarda Tůma 158 0
Petr Bašus 1029 VIPrahlo   , 3 19,35   ,   ,   ,   ,   ,   , 19,35 Petr Bašus 158 0
Jana Haňkovská 490 Praga 2 19,23   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 19,23 Jana Haňkovská 161 0
Martin Přibík 1080 PaP   ,   ,   , 51 19,2   ,   ,   ,   , 19,20 Martin Přibík 162 0
Vláďa Martinovský 3 RAČ   ,   , ### 19,17   ,   ,   ,   ,   , 19,17 Vláďa Martinovský 163 wrc
Pavel Koubík 181 RAČ   ,   , ### 19,17   ,   ,   ,   ,   , 19,17 Pavel Koubík 163 wrc
Tomáš Holcman 472 0 4 19,06   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 19,06 Tomáš Holcman 165 0
Miloslav Albl 392 Team Spirit   , 4 19,03   ,   ,   ,   ,   ,   , 19,03 Miloslav Albl 166 0
Lucie Alblová 393 Team Spirit   , 4 19,03   ,   ,   ,   ,   ,   , 19,03 Lucie Alblová 166 0
Helena Sochnová 824 Na zkušenou   ,   ,   , 52 19,   ,   ,   ,   , 19,00 Helena Sochnová 168 0
Honza Sochna 950 Na zkušenou   ,   ,   , 52 19,   ,   ,   ,   , 19,00 Honza Sochna 168 0
Jiří ŠplíchalMl. 480 VŠAK Chemie 5 18,75   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 18,75 Jiří ŠplíchalMl. 170 0
Alena Nováková 492 Mor.sekce 3 18,46   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 18,46 Alena Nováková 171 0
Jindřich Sadil 413 Gys team 6 18,44   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 18,44 Jindřich Sadil 172 0
Jaroslav Řízek 90 klub Řízek   , 6 18,39   ,   ,   ,   ,   ,   , 18,39 Jaroslav Řízek 173 0
Zuzana Řízková 174 klub Řízek   , 6 18,39   ,   ,   ,   ,   ,   , 18,39 Zuzana Řízková 173 0
Tomáš Velebil 26 Kulový Blesk   ,   , 5 18,33   ,   ,   ,   ,   , 18,33 Tomáš Velebil 175 0
Honza Střelka 52 HoSpo   ,   ,   ,   ,   ,   , ### 18,33   , 18,33 Honza Střelka 175 0
Milan Válek 400 Kulový Blesk   ,   , 5 18,33   ,   ,   ,   ,   , 18,33 Milan Válek 175 0
Hana Krajníková 856 AccomTeam   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 13 18,3 18,30 Hana Krajníková 178 0
Radka Haňková 986 HoSpo   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 13 18,3 18,30 Radka Haňková 178 0
Jirka Linhart 228 Notorola   ,   , 6 17,92   ,   ,   ,   ,   , 17,92 Jirka Linhart 180 0
Lenka Kratochvílová 1036 Notorola   ,   , 6 17,92   ,   ,   ,   ,   , 17,92 Lenka Kratochvílová 180 0
Kateřina Javorová Neuwirthová 915 Šnečí tým-Mufny   , 8 17,74   ,   ,   ,   ,   ,   , 17,74 Kateřina Javorová Neuwirthová 182 0
Lenka Haaseová 1019 0 4 17,69   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 17,69 Lenka Haaseová 183 0
Jirka Zbytovský 18 HO Ruzyně   ,   ,   ,   ,   ,   , 4 17,5   , 17,50 Jirka Zbytovský 184 wrc
Michal Šír 923 Černý Šíp   ,   , 7 17,5   ,   ,   ,   ,   , 17,50 Michal Šír 184 0
Standa Košťálek 924 Černý Šíp   ,   , 7 17,5   ,   ,   ,   ,   , 17,50 Standa Košťálek 184 0
Michal Mezera 1037 Černý Šíp   ,   , 7 17,5   ,   ,   ,   ,   , 17,50 Michal Mezera 184 0
Jirka Šimek 1102 HoSo M.Skála   ,   ,   ,   ,   ,   , 4 17,5   , 17,50 Jirka Šimek 184 0
Míša Pačáková 1081 Hum Team   ,   ,   , 53 17,4   ,   ,   ,   , 17,40 Míša Pačáková 189 0
Martin Slouka 1082 Hum Team   ,   ,   , 53 17,4   ,   ,   ,   , 17,40 Martin Slouka 189 0
Pavel Cejnar 1038 Cegelec   ,   , 8 17,08   ,   ,   ,   ,   , 17,08 Pavel Cejnar 191 0
Kateřina Benedová 615 Port.dračice   ,   ,   , 55 17,   ,   ,   ,   , 17,00 Kateřina Benedová 192 0
Olga Mikanová 622 Alpin   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 14 17, 17,00 Olga Mikanová 192 0
Maki Hála 698 SP KOLO   ,   ,   , 54 17,   ,   ,   ,   , 17,00 Maki Hála 192 0
Jirka Voráček 754 Bohnice   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 14 17, 17,00 Jirka Voráček 192 0
Hanka Baarová 984 Port.dračice   ,   ,   , 55 17,   ,   ,   ,   , 17,00 Hanka Baarová 192 0
Jan Slunéčko 890 LK Stodola   , 11 16,77   ,   ,   ,   ,   ,   , 16,77 Jan Slunéčko 197 wrc
Petr Němeček 287 TMCZ   ,   ,   , 56 16,7   ,   ,   ,   , 16,70 Petr Němeček 198 0
Daniel Čermák 717 sušinky   ,   ,   , 56 16,7   ,   ,   ,   , 16,70 Daniel Čermák 198 0
Joe Gayman 1103 Nederland   ,   ,   ,   ,   ,   , 5 16,67   , 16,67 Joe Gayman 200 0
Martin Zicha 467 HODOH 12 16,56   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 16,56 Martin Zicha 201 0
Tomáš Kuzin 1022 0   , 12 16,45   ,   ,   ,   ,   ,   , 16,45 Tomáš Kuzin 202 0
Martin Staněk 1023 0   , 12 16,45   ,   ,   ,   ,   ,   , 16,45 Martin Staněk 202 0
Jakub Vít 685 Chajlchemorci   ,   ,   , 57 16,4   ,   ,   ,   , 16,40 Jakub Vít 204 0
David Krause 1083 CycloServisPetr   ,   ,   , 57 16,4   ,   ,   ,   , 16,40 David Krause 204 0
Roman Hrabě 8 RAČ   ,   ,   ,   ,   , 9 16,39   ,   , 16,39 Roman Hrabě 206 wrc
Dan Hrabě 117 RAČ   ,   ,   ,   ,   , 9 16,39   ,   , 16,39 Dan Hrabě 206 0
Martin Hrabě 1099 RAČ   ,   ,   ,   ,   , 9 16,39   ,   , 16,39 Martin Hrabě 206 0
Miloslava Nová 296 MŠ Sedmikráska   ,   ,   ,   , 4 16,33   ,   ,   , 16,33 Miloslava Nová 209 0
Markéta Nová 1096 Sedmikráska   ,   ,   ,   , 4 16,33   ,   ,   , 16,33 Markéta Nová 209 0
Víťa Urban 469 HODOH 13 16,25   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 16,25 Víťa Urban 211 0
Honzík Martinovský 521 RAČ   ,   , 10 16,25   ,   ,   ,   ,   , 16,25 Honzík Martinovský 211 0
Adam Ždych 1039 MD   ,   , 10 16,25   ,   ,   ,   ,   , 16,25 Adam Ždych 211 0
Jana Panská 494 HODOH 6 16,15   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 16,15 Jana Panská 214 0
Ladislav Polánka 479 KVAS 14 15,94   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 15,94 Ladislav Polánka 215 0
Péťa Kordač 1024 Drobná havěť-SPkolo   , 14 15,81   ,   ,   ,   ,   ,   , 15,81 Péťa Kordač 216 0
Dita Hallová 669 Řevnice   , 15 15,48   ,   ,   ,   ,   ,   , 15,48 Dita Hallová 217 0
Jarda Burčík 670 Řevnice   , 15 15,48   ,   ,   ,   ,   ,   , 15,48 Jarda Burčík 217 0
Lukáš Techl 598 0 16 15,31   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 15,31 Lukáš Techl 219 0
Tereza Michlíková 197 Alpin 1   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 15 15,25 15,25 Tereza Michlíková 220 0
Markéta Králová 1006 0   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 15 15,25 15,25 Markéta Králová 220 0
Martin Forejt 857 HoSpo   ,   ,   ,   ,   ,   , 7 15,   , 15,00 Martin Forejt 222 0
Klára Pančochová 903 Divoženy   ,   ,   , 59 15,   ,   ,   ,   , 15,00 Klára Pančochová 222 0
Kateřina Zapletalová 1084 Divoženy   ,   ,   , 59 15,   ,   ,   ,   , 15,00 Kateřina Zapletalová 222 0
Dan Luczy 1104 HoSpo   ,   ,   ,   ,   ,   , 7 15,   , 15,00 Dan Luczy 222 0
Vašek Cafourek 1106 Strah.osv.silnic   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 17 14,75 14,75 Vašek Cafourek 226 0
Katka Augustová 1107 Strah.osv.silnic   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 17 14,75 14,75 Katka Augustová 226 0
Helena Mertová 637 Alpin   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 18 14,7 14,70 Helena Mertová 228 0
Lada Šťastná 752 Alpin   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 18 14,7 14,70 Lada Šťastná 228 0
Zuzana Kordačová 1025 SP KOLO   , 18 14,52   ,   ,   ,   ,   ,   , 14,52 Zuzana Kordačová 230 0
Jindra Heřmanský 747 Alpin   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 19 14,45 14,45 Jindra Heřmanský 231 0
Dáša Heřmanská 1108 Alpin   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 19 14,45 14,45 Dáša Heřmanská 231 0
Bohouš Svoboda 522 PRE   ,   , 15 14,17   ,   ,   ,   ,   , 14,17 Bohouš Svoboda 233 0
Martin Botek 1040 Morava   ,   , 15 14,17   ,   ,   ,   ,   , 14,17 Martin Botek 233 0
Mirek Píchal 1017 0 21 13,75   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 13,75 Mirek Píchal 235 0
Ivan Dvořák 1041 MD   ,   , 16 13,75   ,   ,   ,   ,   , 13,75 Ivan Dvořák 235 0
Radka Dvořáková 1042 MD   ,   , 16 13,75   ,   ,   ,   ,   , 13,75 Radka Dvořáková 235 0
Vláďa Hofman 759 Neratovice   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 21 13,55 13,55 Vláďa Hofman 238 0
Naďa Kafková 760 Neratovice   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 21 13,55 13,55 Naďa Kafková 238 0
Markéta Kratochvílová 897 Budíkov   , 21 13,55   ,   ,   ,   ,   ,   , 13,55 Markéta Kratochvílová 240 0
Joska Nežerka 1033 Metrostav   , 21 13,55   ,   ,   ,   ,   ,   , 13,55 Joska Nežerka 240 0
Tomáš Krauskopf 846 Rač   ,   ,   ,   ,   , 11 13,46   ,   , 13,46 Tomáš Krauskopf 242 wrc
Martin Votava 926 MD   ,   , 17 13,33   ,   ,   ,   ,   , 13,33 Martin Votava 243 0
Naďa Votavová 927 MD   ,   , 17 13,33   ,   ,   ,   ,   , 13,33 Naďa Votavová 243 0
Jiří Pešl 1009 0   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 22 13,1 13,10 Jiří Pešl 245 0
Helena Vyhnánková 1109 0   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 22 13,1 13,10 Helena Vyhnánková 245 0
Jirka Vykydal 1043 Olomouc   ,   , 18 12,92   ,   ,   ,   ,   , 12,92 Jirka Vykydal 247 0
Radek Pěnkava 1044 Olomouc   ,   , 18 12,92   ,   ,   ,   ,   , 12,92 Radek Pěnkava 247 0
Petr Mráka 1045 Olomouc   ,   , 18 12,92   ,   ,   ,   ,   , 12,92 Petr Mráka 247 0
Radka Podzimková 1020 0 11 12,31   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 12,31 Radka Podzimková 250 0
Marta Majzlíková 1110 HoBo   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 23 12,05 12,05 Marta Majzlíková 251 0
Miloslav Zvelebil 1111 HoBo   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 23 12,05 12,05 Miloslav Zvelebil 251 0
Libor Handl 81 RAČ 27 11,88   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 11,88 Libor Handl 253 wrc
Adéla Spudilová 1000 SP KOLO   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 24 11,6 11,60 Adéla Spudilová 254 0
Luďa Čejková 636 Nevis 12 11,54   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 11,54 Luďa Čejková 255 0
Luděk Sachr 674 Tábor   ,   , 20 11,46   ,   ,   ,   ,   , 11,46 Luděk Sachr 256 0
Josef Aujezdecký 844 Tábor   ,   , 20 11,46   ,   ,   ,   ,   , 11,46 Josef Aujezdecký 256 0
Zdeněk Pecháček 916 div.Minor   , 24 11,15   ,   ,   ,   ,   ,   , 11,15 Zdeněk Pecháček 258 0
Jaroslav Přikryl 1030 div.Minor   , 24 11,15   ,   ,   ,   ,   ,   , 11,15 Jaroslav Přikryl 258 0
Bohouš Sarauer 525 0   ,   , 21 11,04   ,   ,   ,   ,   , 11,04 Bohouš Sarauer 260 0
Petr Štrouf 1046 MD   ,   , 21 11,04   ,   ,   ,   ,   , 11,04 Petr Štrouf 260 0
Dáda Součková 506 Nevis 13 10,77   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 10,77 Dáda Součková 262 0
Dušan Lebeda 898 KT Tryskomyš   , 30 10,65   ,   ,   ,   ,   ,   , 10,65 Dušan Lebeda 263 0
Honza Sebroň 1018 0 31 10,63   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 10,63 Honza Sebroň 264 0
Miroslav Bednář 1085 BeFree   ,   ,   , 61 10,5   ,   ,   ,   , 10,50 Miroslav Bednář 265 0
Aleš Frühbauer 1086 BeFree   ,   ,   , 61 10,5   ,   ,   ,   , 10,50 Aleš Frühbauer 265 0
Pavel Štykar 206 RAČ 33 10,   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 10,00 Pavel Štykar 267 wrc
Marcela Trojánková 776 0 14 10,   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 10,00 Marcela Trojánková 267 0
Míša Kosinová 1112 Úžasňáci   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 25 9,9 9,90 Míša Kosinová 269 0
Přemek Kosina 1113 Úžasňáci   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 25 9,9 9,90 Přemek Kosina 269 0
Marie Škrobová 1114 0   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 26 9,85 9,85 Marie Škrobová 271 0
Folmer Greetz 1093 Holanďan   ,   ,   ,   , 9 8,   ,   ,   , 8,00 Folmer Greetz 272 0
Katka Myšková 1115 Lvíček a Tygřík   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 29 7,85 7,85 Katka Myšková 273 0
Libor Kurzweil 1116 Lvíček a Tygřík   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 29 7,85 7,85 Libor Kurzweil 273 0
Jiřina Buriánová 389 Nevis   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 30 7,75 7,75 Jiřina Buriánová 275 0
Jitka Píšová 508 HODOH   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 30 7,75 7,75 Jitka Píšová 275 0
Evžen Freud 1117 Alpin   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 33 7,45 7,45 Evžen Freud 277 0
KláraAnežka Svobodo 442 RAČ   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 36 7,25 7,25 KláraAnežka Svobodová 278 wrc
Jana Černá 1031 Dobročovice   , 28 7,   ,   ,   ,   ,   ,   , 7,00 Jana Černá 279 0
  Toulcová 1032 Dobročovice   , 28 7,   ,   ,   ,   ,   ,   , 7,00   Toulcová 279 0
Jana Chotěborová 1087 Loap   ,   ,   , 64 7,   ,   ,   ,   , 7,00 Jana Chotěborová 281 0
Richard Vaculka 1088 Loap   ,   ,   , 64 7,   ,   ,   ,   , 7,00 Richard Vaculka 281 0
Katka Střelková  211 HoSpo   ,   ,   ,   ,   ,   , 13 6,92   , 6,92 Katka Střelková  283 0
Marcela Střelková 585 HoSpo   ,   ,   ,   ,   ,   , 13 6,92   , 6,92 Marcela Střelková 283 0
Ladislav Matějka 184 Loap   ,   ,   , 65 6,4   ,   ,   ,   , 6,40 Ladislav Matějka 285 0
Tomáš Chotěbor ml. 975 Loap   ,   ,   , 65 6,4   ,   ,   ,   , 6,40 Tomáš Chotěbor ml. 285 0
OndraHugo Vízek 707 kalbi z Jablonce   ,   ,   , 66 4,9   ,   ,   ,   , 4,90 OndraHugo Vízek 287 0
Danek Žáček 1089 Hlavamapaři   ,   ,   , 66 4,9   ,   ,   ,   , 4,90 Danek Žáček 287 0
Igor Vít 714 Chajlchemorci   ,   ,   , 67 4,5   ,   ,   ,   , 4,50 Igor Vít 289 0
Jana Vítová 1090 taťka a mamka   ,   ,   , 67 4,5   ,   ,   ,   , 4,50 Jana Vítová 289 0
Jiřina Seifertová 1118 Alpin   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 38 4,35 4,35 Jiřina Seifertová 291 0
 Milena Václavková 515 SP kolo   , 29 3,82   ,   ,   ,   ,   ,   , 3,82  Milena Václavková 292 0
Pepa Skala 1094 VHT Tábor   ,   ,   ,   , 13 3,33   ,   ,   , 3,33 Pepa Skala 293 0
Jarda Šťastný 1095 VHT Tábor   ,   ,   ,   , 13 3,33   ,   ,   , 3,33 Jarda Šťastný 293 0
Milena Šťastná 1097 VHT Tábor   ,   ,   ,   , 13 3,33   ,   ,   , 3,33 Milena Šťastná 293 0
Josef Zíka 1047 KD   ,   , 24 2,29   ,   ,   ,   ,   , 2,29 Josef Zíka 296 0
Denisa Plassová 1048 KD   ,   , 24 2,29   ,   ,   ,   ,   , 2,29 Denisa Plassová 296 0
Ondra Čadek 1049 KD   ,   , 24 2,29   ,   ,   ,   ,   , 2,29 Ondra Čadek 296 0
Petr Klika 1091 Klikaří   ,   ,   , 68 2,   ,   ,   ,   , 2,00 Petr Klika 299 0
Lukáš Hejnal 1092 Klikaří   ,   ,   , 68 2,   ,   ,   ,   , 2,00 Lukáš Hejnal 299 0
Lucka Augustová 1119 0   ,   ,   ,   ,   ,   ,   , 41 1, 1,00 Lucka Augustová 301 0