Krušné Hory 12.09.2020

MTB-O dvojic Krušné Hory – WRC 2020

Výsledky už najdete v rubrice WRC

 

Kdy:        v sobotu 12.září

Výklad tratě a pravidel bude v sobotu ráno v 9:30 hod., start nedočkavců hned po výkladu (10:00) v intervalech 1-5 min.

Přijeďte včas, připadá úvaha varianta startu ze vzdáleného místa, kam vás odveze autobus !!

Kde:       Horní Blatná  školka (v budově základní školy)       GPS 50°23’25.315″N, 12°46’25.186″E  , z náměstí cca 200 m směr Boží Dar.

Parkování:    nesmí být zablokován příjezd ke vchodům a vrata vlevo od školy !!!

Ubytování:     bude v Horní Blatné ve školce (vlastní spacáky a karimatky, 60 Kč/noc). Školka bude přístupná v pátek po příjezdu pořadatelů cca ve 20 hodin. Pro zhýčkané jedince je možné předem objednat lepší ubytování . Časový limit 6 hodin, krátké překročení bude penalizováno mírně, delší přísněji. Příjezd po 19. hodině bude penalizován stejně jako překročení limitu, tak přijeďte včas na start !

Trasa může vést i Německem, takže občanku nebo pas sebou. Startovné 150 Kč/osobu pro předem přihlášené, 200 Kč pro nepřihlášené, děti do 15 let a vojsko polovic.
K závodu dostanete vytištěnou mapu, kvůli širším souvislostem si můžete přibrat vlastní originální mapu KČT č. 3 a 4 nebo Shocart podle toho, do kterého fanklubu patříte. Některé kontroly můžou být mimo cestu s dohledávkou. Doporučujeme horské kolo, helmu, buzolu a mapník. Pro bloudivce, tenisová a veterinární družstva startující v odpoledních hodinách ještě doporučená čelovka, mapa střední Evropy a česko-německý slovník.

Pozn.:        z bezpečnostních důvodů se jedná o závod dvojic a Závodník, který jede s Chroustalem je považován za sólistu, jede mimo závod a ve výsledkové listině se propadá za řádná družstva. Liší se mohou přidat do trojice.

Přejezd Krušných hor:     sonduju, kdo by měl zájem po závodě WRC v Horní Blatné (so 12.9.) pokračovat další 2-3 dny a udělat si přejezd Krušných hor až do Děčína. To už by nebyl závod, ale jen cykloturistika. Tvrďáci by to mohli případně o další 2 dny natáhnout a dojet až do Prahy nějakou pěknou trasou přes Středohoří a podél Labe – trasu bych vymyslel. Z Horní Blatné do Děčína je to po kopcích kolem 150 km a nejsou tam žádná velká převýšení. Pokud by se hlásili jen nadupaní jedinci, tak bych to viděl na 2 dny, ale spíše, aby mohl jet každý, tak na 3 dny. Těm, kterým by se zdálo 50 km denně příliš málo, by nebyl problém vymyslet vždy trochu delší etapovou trasu. A asi bych nedělní etapu udělal kratší než pondělní kvůli únavě po závodu. Zajistil bych noclehy a možná i doprovodné auto na převezení věcí a pomoc při řešení nějakých problémů. Zpět pro auta (pokud byste neměli zajištěn jejich odvoz někým) by nebyl problém se vrátit z Děčína vlakem či z Prahy autobusem. 

Kdo máte zájem o vícedenní přejezd, napište to do poznámky v přihlášce.

Vláďa Weigner
mobil  603 158 107

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

css.php