Krušné Hory 12.09.2020

MTB-O dvojic Krušné Hory – WRC 2020

Kdy:        v sobotu 12.září

Výklad tratě a pravidel bude v sobotu ráno v 9:30 hod., start nedočkavců hned po výkladu (10:00) v intervalech 1-5 min.

Kde:       Horní Blatná  školka (v budově základní školy)       GPS 50°23’25.315″N, 12°46’25.186″E  , z náměstí cca 200 m směr Boží Dar.

Parkování:    nesmí být zablokován příjezd ke vchodům a vrata vlevo od školy !!!

Ubytování:     bude v Horní Blatné ve školce (vlastní spacáky a karimatky, 60 Kč/noc). Školka bude přístupná v pátek po příjezdu pořadatelů cca ve 20 hodin. Pro zhýčkané jedince je možné předem objednat lepší ubytování . Časový limit 6 hodin, krátké překročení bude penalizováno mírně, delší přísněji. Příjezd po 19. hodině bude penalizován stejně jako překročení limitu, tak přijeďte včas na start !

Trasa může vést i Německem, takže občanku nebo pas sebou. Startovné 150 Kč/osobu pro předem přihlášené, 200 Kč pro nepřihlášené, děti do 15 let a vojsko polovic.
K závodu dostanete vytištěnou mapu, kvůli širším souvislostem si můžete přibrat vlastní originální mapu KČT č. 3 a 4 nebo Shocart podle toho, do kterého fanklubu patříte. Některé kontroly můžou být mimo cestu s dohledávkou. Doporučujeme horské kolo, helmu, buzolu a mapník. Pro bloudivce, tenisová a veterinární družstva startující v odpoledních hodinách ještě doporučená čelovka, mapa střední Evropy a česko-německý slovník.

Pozn.:        z bezpečnostních důvodů se jedná o závod dvojic a Závodník, který jede s Chroustalem je považován za sólistu, jede mimo závod a ve výsledkové listině se propadá za řádná družstva. Liší se mohou přidat do trojice.

Vláďa Weigner
mobil  603 158 107

Přihláška

  • 2. borec při závodech dvojic

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

css.php