Brdy 15.6.2019

MTB-O dvojic WRC Brdy 2019 – 2.ročník

Sorelauf s časovým limitem 7 hodin a stoptimem 1 hodina

Po 10 letech Hnykových a několika ročnících náčelníka a dalších pořadatelů jsou už Novohradky vytěžené, takže jsme se přesunuli do nově otevřených terénů.

Kdy:      v sobotu 15.června. Výklad tratě a upřesnění pravidel scorelaufu bude v sobotu ráno v 9:30 hod., start nedočkavců hned po výkladu (10:00) v intervalech 2-3 min.

Kde:     Rekreační středisko Brdy, Věšín u Příbrami

Téma letošního ročníku:     Brdy a okolí z ptačího pohledu

Vracíme se tedy k úspěšnému tématu, které bylo na Novohradkách před dvěma lety. Kontroly jsou podle barev rozděleny opět do čtyř skupin. Na černých kontrolách získáváte pouze klasickým způsobem určené body. Hodnotu bodů poznáte přímo z čísla kontroly. Na barevných kontrolách (červené,zelené a modré) navíc bude možné získat bonus za získání všech kontrol jedné barvy. Kromě označovacích kleštiček budou na těchto kontrolách také nálepky s částí obrázku. Na obrázcích budou pohledy na Brdy a okolí z pohledu ptáka. Za uhodnutí, co pták pozoruje, bude možné získat další body.   K závodu dostanete vytištěnou mapu s vyznačenými kontrolami,

Ubytování:      máme zamluveno několik čtyřlůžkových chatiček, pokud se na někoho nedostane, tak můžete přespat ve vlastním stanu. Funguje klasická restaurace s minutkami, můžete si objednat polopenzi (snídaně večeře) a budou snad nějaké grilované pamlsky.

Podívejte se na fotky z trasy závodu

Přihláška

  • 2. borec při závodech dvojic

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

css.php