Brdy 12.6.2021

Brdy 12.6.2021

4. ročník MTB-O dvojic

Výsledky najdete v sekci WRC

Příští ročník je plánovaný na první víkend v červnu 2022

Kdy:     v sobotu 12.června 2021

Kde:     Kemp Brdy Věšín
Výklad tratě a upřesnění pravidel závodu bude v sobotu ráno v 9:30 hod., start hned po výkladu (10:00) v intervalech 2-3 min.

Téma letošního závodu je  Brdy na starých fotografiích a rytinách.  Závod se jede jako scorelauf s podobným systémem bonifikací jako v posledních třinácti letech. Kontroly jsou podle barev rozděleny opět do čtyř skupin. Na černých kontrolách získáváte pouze klasickým způsobem určené body. Hodnotu bodů poznáte přímo z čísla kontroly. Na barevných kontrolách (červené, zelené a modré) navíc bude možné získat bonus za získání všech kontrol jedné barvy. Kromě označovacích kleštiček budou na těchto kontrolách také nálepky s částí obrázku. Na obrázcích budou staré fotografie a rytiny Brd. Za uhodnutí míst, která jsou na obrázcích, bude možné získat další body. K závodu dostanete vytištěnou mapu s vyznačenými kontrolami.

Časový limit bude letos jen 6 hodin, navíc se poskytuje doba 30 minut po obdržení mapy před vlastním startem pro možnost promyslet si taktiku pro závod. Některé kontroly jsou mimo cestu s dohledávkou. Doporučujeme horské kolo, helmu, buzolu a mapník.

Vzhledem ke složitosti letošní situace upřesníme později, jestli bude na trati timeout v některé hospodě. V kempu Brdy je možné si zajistit ubytování v chatkách: https://www.kempbrdy.cz/

V přihlášce napište do poznámky, jestli budete v kempu chtít nějaké jídlo. Nahlásíme počty šéfovi.

Pozn.:     z bezpečnostních důvodů se jedná o závod dvojic a závodník, který jede sám , jede mimo závod a ve výsledkové listině se propadá za řádná družstva. Liší se mohou přidat do trojice.

Libor Hnyk

tel: 723 572 120 nebo 724 644 934

Libor.Hnyk@cdis.cz

lhnyk@centrum.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

css.php